Aktualitātes

Ziemassvētku apsveikums 2020. gadā

jancis apsveikums

Ziemassvētku pasākumu norises laiki mūsu iestādē!

Steidzīgi tuvojas Ziemassvētku laiks un mūsu iestādē ciemosies Ziemassvētku vecītis. Ikkatrs mūsu iestādes bērns būs mīļi gaidīts ciemos Ziemassvētku vecīša darbnīcā no 17.decembra

sala

Zem lielās rūķu cepures

zem

Izkrāso Janci! Vangažu pirmsskolas izglītības iestāde

1522149765 222Izkrāso Janci! Vangažu pirmsskolas izglītības iestāde "Jancis" rīko konkursu iestādes logo izveidei!

Līdz 3. aprīlim izveido savu “Jancis” logo variantu un varbūt tieši Tava ideja kļūst par Janča pazīšanās zīmi!

  • Plašāka informācija par logo konkursu pieejama nolikumā, skatīt šeit >

 

 

 

 

Vangažu pilsētas pārvaldi un pilsētas bibliotēku apciemo mazie rūķi no PII "Jancis"

cepures   Šodien Inčukalna novada, Vangažu pilsētas pārvaldi, Vangažu pilsētas bibliotēku un Sociālā dienesta speciālistus apciemoja mazie rūķi no PII “Jancis” 2.grupiņas! Audzinātāju Līgas Brizgas, Lindas Erdmanes un Veras Ursu vadībā tik skaitīti Ziemassvētku dzejolīši, dziedātas svētku dziesmas un dāvinātas piparkūkas!

Priecīgus Ziemassvētkus!

 


 

17.novembrī Vangažu PII "Jancis" svinēja Latvijas 99. dzimšanas dienu

latvijaPutni dzīvo dzīvi un brīvi,
Savā putnu valodā,
Bet mans labrīt-
Dzīvo visskaistāk latviešu valodā.

Cauri daudziem gadu simteņiem veidojās un auga mūsu valsts- Latvija.

17.novembrī Vangažu PII ,,Jancis,, svinēja Latvijas 99. dzimšanas dienu. Vai tas ir daudz vai maz, to katrs var spriest pats. Mēs visi kopā gan izstāstījām, gan izdziedājām stāstu par to, kā Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, kļuva par vienotu valsti.

Senāk latvieši vakaros sanāca kopā saimes istabā, lai vakarētu, svinētu svētkus, tā arī mēs šajā dienā sanācām kopā, lai godinātu savu zemi, valsti tās svētkos.

PII ,,Jancis” 2. gr. Skolotājas L.Brizga, L. Erdmane


Vangažos bērnudārznieki draudzējas ar senioriem

tupeni   Vangažu „Janča” 2. grupas un Vangažu pensionāru biedrības sadarbība ilgst jau vairākus gadus. Arī šogad izlēmām atbalstīt seniorus, piedaloties viņu rīkotajā izstādē – „Rudens veltes”. Šogad izstādes darbam tēmu varējām izvēlēties paši.Tā kā gatavošanās izstādei notika nedēļā, kad apguvām zināšanas par rudens veltēm – dārzeņiem, tad likumsakarīgi, iztādes darbs tapa galvenokārt pārveidojot dārzeņus,

PII “Jancis” modes skate “Pavasaris cepurē”

skatuve   Beidzot ir pienācis ilgi gaidītais pavasaris, tiesa, laika apstākļi gan negrib mūs lutināt ar siltu saulīti. Nesaktoties uz sliktajiem laika apstākļiem Mārīte un Taurenītis gan ir modušies un izdomājuši kā PII “Jancis” ienest pavasara vēsmas. Šie mazie pavasara vēstneši bija sarīkojuši modes skati “Pavasaris cepurē”. Katram bērniņam bija iespēja,

PII “Jancis” krāšņi sagaida Lieldienas

grupina   Nemanot ir pienācis pavasaris un tam līdzi- Lieldienas. Vangažos tās šogad ir īpaši krāšņas. Projekts “Zaķu pļava” aizsākās jau februārī ar ambiciozu, un sākumā šķietami nerealizējamu, ideju.Sadarbojoties “Janča” darbiniekiem un bērnu vecākiem jau atkal neiespējamais ir kļuvis iespējams.

PII "Jancis" ievēro tradīciju un piedalās akcijā "Ziedo patversmes dzīvniekiem"

visi    Adventes laiks PII „Jancis” ir bijis darbīgs. Akcija "Ziedo patversmes dzīvniekiem” nu jau kļuvusi par "Janča” tradīciju. Apvienojoties bērnudārza kolektīvam un vecākiem, paveicām lielu darbu saziedojot gan dzīvnieku barību, gan citas, patversmē nepieciešanas, lietas.

 

1 lapa no 2

Ēdienkarte

1672 food for kids large

Piens un augļi

unnamed

Kalendārs

pasakumukalendars

Vecākiem

vecakiem

Jancis sam1

PII "Jancis" adrese:
Smilšu iela 2, Vangaži, Inčukalna novads, LV-2136
Iestādes e-pasts: pii_jancis@incukalns.lv